Wilier SEDLA ITÁLIE. KOREA GOAL

16.06.2017 0
PROFESIONÁLY | Více než týden se Heistse Pijl vrací do závodění Wilier Triestina - Selle Italia, která se bude konat od 14. do 18. června v Tour de Korea. Luca Amoriello bude sportovním ředitelem velmi mladého týmu, který hledá podporu v Liam Bertazzo, Jacopo Mosca a Alex Turrin, kteří budou mít dobré výsledky ve Francii, Ázerbájdžánu a Belgii. S nimi bude Giuseppe Fonzi po návratu po Giro d'Italia v seznamu sestavených dvěma rychlými muži jako Alberto Cecchin a Rafael Andriato, kteří budou hledat důležité úspěchy
 
Týden po Heistse Pijlovi je čas, aby se tým Wilier Triestina - Selle Italia vrátil na závody s debutem na Tour levné cyklo oblečení Wilier de Korea, jezdecké závody od 14. do 18. června.
 
Luca Amoriello bude sportovním ředitelem velmi mladého týmu, který bude mít Liam Bertazzo, Jacopo Mosca a Alex Turrin nejdůležitějším mužům, kteří se v posledních měsících mezi Francií, Azerbajdžánem a Belgií projevili dobrou podobou.
 
S nimi bude Giuseppe Fonzi, v prvním závodě po Giro d'Italia, v seznamu sestavených dvěma rychlými muži, jako jsou Alberto Cecchin a Rafael Andriato, kteří se budou snažit dosáhnout významných výher.