Vedoucí pracovníci využívající cyklistické popularity

04.05.2017 0
Podle zprávy Statisty se počet lidí v USA zvyšuje. Na jaře roku 2008 činil počet lidí, kteří v předchozích 12 cyklistické dresy specialized měsících kolovali, něco přes 47 milionů. Na jaře roku 2016 to bylo 66,5 milionů.
 
Upstate také vidí uptick v cyklistice. V areálu se vytvořilo řada cyklistických tras a cyklistických tras a cyklistické obchody následovaly.
 
Segment obyvatelstva, který se zabývá hobby, je vedoucí pracovníci.
 
Hank McCullough, vrchní ředitel pro vládní vztahy pro Piemontský zemní plyn, je jedním z těch manažerů cyklistiky. Začal jízdit v roce 1976 a začal soutěžit v roce 1979.
 
"Když jsem začal chodit na kole, žil jsem v Kentucky a začal jízdit na kole jako příležitost vidět krajinu," řekl. "Pak jsem chytil konkurenční chybu. A dělám to proto, že je to disciplína, která zůstává věnována. Je to také úleva od stresu. Zaneprázdnění manažeři potřebují zásuvku. "
 
Podle univerzity Texas MD Anderson Center, cyklistika ulehčuje stres. Podle zprávy střediska z května roku 2016 "chronický stres může mít velké zdravotní dopady. Ale fyzická aktivita, jako je cyklistika, může pomoci snížit každodenní stres. "
 
Také zpráva z roku 2016 Harvard Medical School určila pět výhod cyklistiky:
 
Je to snadné na klouby. Když sedíte na kole, přiložíte váhu na páru kostí v pánvi, na rozdíl od chůze, když si vážíte nohy.
Push pedály poskytují aerobní cvičení. To je skvělé pro vaše srdce, mozek a krevní cévy.
Cyklistika buduje sval.
Pomáhá při každodenních činnostech, jako je rovnováha, chůze a lezení na schodech.
Pedaling vytváří kost.
 
Jim Cunningham, zakladatel společnosti Greenville Cycling a Multisport, uvedl, že vedoucí pracovníci se na dlouhou dobu dostanou na cykloturistiku.
 
Jedním z důvodů, prohlásil, že Greenville hostil mužské americké národní profesionální závodní závody mistrovství pomohlo sport získat popularitu. "Řada podniků a vedoucích pracovníků to viděla a dostala se do toho," řekl Cunningham.
 
"Také, když máte sportovní" Michael Jordan ", přináší to velkou pozornost," řekl a dodal, že výhry Lance Armstronga upoutaly pozornost na tento sport. Řekl a v osmdesátých letech minulého století to byl Greg LeMond, který přinesl pozornost sportu.
 
"A protože cyklistika roste v popularitě, váš kamarád by to mohl vyzvednout a to vás zvedne," řekl.
 
Cyklistika může nebo nemusí přežít golf jako sport manažerů, ale McCullough uvedl, že rozvinul širokou síť přátel z jízdy na kole. Řekl, že cyklistika je sport, který je přístupný širší demografické skupině než golf. Lidé mají také širší uznání jako sport a činnost.
 
"Cyklistika je něco, co může udělat někdo. Může to být stejně intenzivní nebo neformální, jak chcete, "řekl.
 
Billy Webster, pomocný profesor v oblasti zdravotní péče na Wofford College, je dalším profesionálem v oblasti Upstate, který se na svém kole chlubí, když to dovolí jeho program. Také viděl, že tento sport roste v popularitě v Upstate.
 
"S rušnými lidmi je snadné se jen dostat na kolo a jít," řekl. "Spousta vedoucích pracovníků vybírá sport, protože jsou řízeni intenzitou."
 
Webster identifikoval dva důvody pro rostoucí popularitu cyklistiky v oblasti - infrastruktury a George Hincapie.
 
Infrastruktura Greenville poskytuje, stejně jako zbytek oblasti, snadné vyskočit na kole a startovat. Pro cyklisty jsou stovky kilometrů přístupných cest, řekl. Tato infrastruktura zahrnuje jízdní pruhy pro cyklisty, GHS Swamp Trail Rabbit a horské stezky pro horské cyklisty.
 
Profesionální cyklista George Hincapie, který žije v Greenville, řekl, že infrastruktura v této oblasti je "důvodem, proč jsme založili Gran Fondo Hincapie", každoroční cyklistickou akci, která má sídlo v hotelu Domestique in Traveler's Rest. Akce nabízí tři různé jízdy, stejně jako celodenní festival zdarma pro rodinu a přátele.
 
"Cyklistika je náš život a rád přivádíme lidi k tomu, aby si je užívali. Rádi bychom viděli, jak se na horských kolech začínají chodit s novými lidmi, a také to, že lidé se každoročně vracejí do Gran Fondo, "řekl Hincapie v e-mailu společnosti GSA Business Report. Letošní Gran Fondo Hincapie je 21. října.
 
Jezdecké stezky, spolu s cyklistickým sportovním přístupem, přispívají k popularitě, řekl Hincapie. Ale "pokud jste ještě nikdy předtím nejezdili, může to být trochu zastrašující, abyste mohli začít, kvůli veškerému vybavení, aniž byste věděli o nejlepších trasách a dalších faktorech," dodal.
 
Tam jsou různé cyklistické obchody a skupiny v Upstate, a podle Webster, skupinové jízdy jsou uspořádány podle úrovně dovedností. Skupiny také činí bezpečnost součástí výcviku.
 
A podle Hincapieho on a lidé z firmy Hincapie Sportswear v Greenville pracují na novém programu, který mimo jiné pomůže lidem začít jezdit.
 
"Myšlenka je, že tento program poskytne cyklistům okamžitou síť podpory, jezdecké trasy a slevy na jízdní kola," řekl Hincapie a dodal, že více informací