Sterbini dobývá malý Cottonwood Canyon

08.08.2017 0
LITTLE COTTONWOOD CANYON - I když ani Bardiani jezdci CSF Giulio Ciccone ani Simone Sterbini postava v celkovém závodním olova v roce 2017 Tour of Utah, spoluhráči dali fanouškům Utah, shromáždil hromadně nahoru Malý Cottonwood Canyon, něco fandit asi během sobotní etapy 6 Z Tour of Utah.
 
Se skupinou vedoucích jezdců pared na sedm během závěrečné stoupání do Snowbird, Ciccone napadl 4 kilometry jít, vyskočil ze sedla, skřípal zuby a uvedení 35 sekund mezi ním a jeho týmový kolega Sterbini jako Italové získaly vrchol jako dva body Během nejobtížnějšího lezeckého dne letošního turné.
 
"S pouhými 4K jsem udělal trochu útoku. Chtěl jsem vidět, jak ostatní budou reagovat, "řekl Ciccone. "Jakmile jsem měl trochu mezeru, věděl jsem, že musím do konce regulovat a tempo."
 
Třetí místo v sobotní fázi šlo k jezdci Axeon Hagens Berman Neilson Powless. 20-letý, čtvrtý v celkovém pořadí a nejlepší mladý jezdec v roce 2017 Tour of Utah, řekl, že byl ohromen možností lezení Italů.
 
"Docela hodně od základny finálového stoupání měli Bardiani CSF bláznivé tempo," řekl Powless.
 
Byla to impozantní cesta z Utahu pro Powless, který v průběhu středečního časového pokusu o Big Cottonwood Canyon popraskal první čtyři. V sobotu Powless ukázal důvtip veterána, který útočil na další žluté dresy, které se uchýlily 2 kilometry od cíle v Snowbirdu.
 
"Jen jsem se snažil zůstat v sobě po celou dobu," řekl Powless. "Jen jsem se snažil být co nejvíce stabilní na stoupání, dokud jsem necítil, že je ten správný okamžik a těsně přes 2K jsem šel a snažil se dostat na trať co nejrychleji."
 
Jeden den, který zůstal v turné Larryho H. Millera z Utahu, Rob Britton z Rally Cycling udržuje 26 sekundový náskok nad jezdcem United Health Care Gavina Manniona. Britton je žlutý trikot zdála být ve vážném ohrožení sobotu jako BMC jezdec Brent Bookwalter a Holowesko Citadel jezdec a Lehi bydliště TJ Eisenhart použité skvělý sestup dolů American Fork Canyon se na jednom místě ziskem asi dvě minuty na Britton.
 
Bookwalter a Eisenhart každý měl pár spoluhráčů s nimi, a po dobu asi 45 minut, virtuální žlutý trikot (závod leader) patřil k Bookwalter, který vstoupil den koncové Britton o 44 sekund.
 
Ale Rally Cycling se shromáždilo, když Adam De Vos a Sepp Kuss pomohli Brittonovi překlenout mezeru předtím cyklistický dres, než vedoucí skupina vystoupí na stoupání Snowbirdu.
 
"Už jsem to dělal na chvíli a jen zřídka se vyplatí panice," řekl Britton. "Mám 100 procent sebevědomí u mých kluků, přestože jsme věděli, že Brent a TJ se chystají do plného plynu. Tito dva chlapi byli obrovskými hrozbami, ale jejich agresivita proti nim dnes fungovala. "
 
Zatímco Britton není přesně přesvědčen, co očekávat neděli, zatímco jiné týmy se pokusí vzít žlutý dres, očekává, že závod bude agresivní od toho, jak se dostat.
 
"Myslím, že bude velmi podobné jako dnes," řekl Britton. „Chystají se snažit, aby mě izolovat co nejdříve, ale myslím, že zítra je trochu jiný a měl bych být schopen opřít o Gavin (Mannion) a Serghei Tvetcov trochu víc, protože jejich podium pozice jsou docela ztuhne.
 
Pro každého, kdo nikdy neviděl elitní cyklistický závod, Nedělní etapa 7 se startem a cílem na Utah Capitol nabízí ideální příležitost, aby v Larry H. Miller Tour of Utah v jeho majestátu. 7. etapa začíná v 1 hod. S předpokládaným konečným časem 3:45. Cyklisté absolvují 11 kol na hřišti v Salt Lake City, které se rozkládají na 73 mil. Nejlepší diváckou lokalitou může být státní ulice, jelikož jezdci trpí strmým stoupáním. Další výhledy zahrnují Bonneville Boulevard, kolem Canyon City Creek a serpentinní obrat kolem Reservoir Park.