Nádherný cyklistický film

15.08.2017 0
Jediné, co bylo zapotřebí, byl film, který přesvědčil první cyklistický tým Pro-Tour v Austrálii cyklistické dresy specialized, aby si mohl najmout bývalého muže z Sheppartonu Marcus Cobbledick, aby vyprávěl svůj příběh.
 
'' V podstatě můj první film Fairless, který byl založen na místní Shepparton legendě Steve Fairless, hrál na QANTAS letu a členové Orica GreenEDGE, kdo je první profesionální cyklistický tým Austrálie, viděl film a ocenil lidský příběh tkaný do Film o elitním sportu, "řekl pan Cobbledick.
 
'' Přicházeli do společnosti Madman Production Company, pro kterou jsem pracovala, a já a měli zájem o spolupráci a vyprávění jejich příběhu. ''
 
Pan Cobbledick pracuje s týmem od začátku roku 2016, cestuje po celém světě natáčet filmy, připravuje a produkuje film All For One.
 
"Uskutečnil jsem více než 50 rozhovorů o filmu, které se v průměru každou hodinu odehrávaly v Austrálii, ale také ve výcvikovém táboře týmu v Jižní Africe," řekl.
 
"Byli opravdu uvolněni, docela otevřený a pohodlný před kamerami a my jsme získali nějaký skvělý osobní pohled na jezdce a nějaký personál tam."