Maloja pushbikery s novými dresy a ženským týmem na další úroveň

10.05.2017 0
V Indigoblau na další úroveň: Maloja Pushbikers začínají sezónu 2017/18 s dobře známými hráči, mezinárodně zkušenými účastníky, nadějnými talenty v nových dresech a poprvé také s dámským družstvem.
 
Tým z horního bavorského Holzkirchenu pod vedením šestidenního veterána Christian Grasmann z této sezóny je cyklistické dresy oficiálně ve výběru nejlepších světových sportovních týmů. Prostřednictvím nominace a kvalifikace jako "kolejového týmu" cyklistického světového svazu UCI je nyní u všech světových pohárů povoleno startování, které je jinak vyhrazeno pouze pro národní týmy. S 15 jezdci ze šesti národů mužský tým bojuje o vítězství a boduje v novém špinavém dresu na kulatém oválu.
 
"Projekt s majáckým charakterem"
Tento vývoj vyvrcholí projektem s majáckým charakterem v německém cyklistickém cyklu, který byl plánován již řadu let. Základem pro velký úspěch špičkových sportovců v dresu Maloja Pushbikers byla vždy příkladná týmová práce týmu RSV Irschenberg. Jeho členství se za posledních deset let desetinásobně zvýšilo, což je v rozporu se současným trendem domácího cyklu.
 
"Blízké spojení mezi profesionály a nováčky"
"Záměrně vytváříme úzké spojení mezi našimi profesionály a mladými talenty," vysvětluje Grasmann, který je obzvlášť hrdá na to, že poprvé po třídě U11 začal do elitního týmu 18 let starého řidiče.
 
Dále budou další dvě stipendia udělena mladému německému a mladému americkému řidiči v roce 2017.
 
"Maloja Pushbikers FEM" slaví svou premiéru
Maloja Pushbikers také berou v úvahu rostoucí popularitu cykloturistiky žen v jejich sedmileté historii. Pět jezdců bude soutěžit pod názvem "Maloja Pushbikers FEM" v mezinárodních závodech na parkety.
 
"Stejně důležité jako výsledek závodu je příběh, který nás za sebou stojí, nezapomenutelné zážitky a přátelství, které vznikají," říká Lena Voglová, která již dlouho spolupracuje s Irschenbergovým klubem a iniciovala tým společně se Sofie Mangertsederovou.
 
Maloja Pushbikers 2017:
Christine Freudenová (CH), Marcel Kalz (D), Moritz Beethoven (D), Josephine Sémonová (F), Maximilian Beyerová (D), Ludwig Bichler Arne Kenzler (Německo), Christian Lichtenberg Alexander Müller (Německo), Matthew Rotherham (GB), Nick Stöpler (NL), Gael Suter
 
Maloja Pushbikers FEM 2017:
Lena Vogl, Sofie Mangertsederová, Janine Döringová, Sabina Ossyra, Marion Dziwniková