Delko Marseille Provence KTM doplní Mihaylov do roku 2018

09.10.2017 0
29letý byl amatér v klubech Martigues Sport Cyclisme a AVC Aix-en-Provence před zpěvem s CCC Sprandi Polkowice v roce 2012. Po šesti sezónách s polským týmem, který viděl Mihaylov vyhrát pět národních bulharských titulů a 2016 Sibiu Cycling Tour, se stane 17. jezdcem na knihách Delko Marseille Provence KTM z roku 2018.
 
Rád bych poděkoval týmu za důvěru, kterou ve mně vkládá, "uvedl Mihaylov v tiskové zprávě." Jsem velmi nadšený, že jsem se vydal v barvách týmu Delko Marseille Provence KTM. Jedná se o velmi zvláštní krok pro mě, protože jsem žil šest let jako jezdec v této krásné oblasti Provence s velmi dobrými sportovními vzpomínkami.
 
"Pokud jde o tým, každým rokem neustále roste a chci přispět tak, aby se zvětšil ještě rychleji cyklo oblečení Delko. Tentokrát se můj sen uskuteční a jsem velmi odhodlaný."
 
Mihaylov dodává zkušenosti z Grand Touru týmu, který jel v roce 2015 Giro d'Italia a také jel Milano-San Remo a Tour of Flanders v roce 2016. Silný časový zkušebník Mihaylov je také pravděpodobné, že podpoří sprintový vlak pro Delco Marseille Provence KTM.
 
V Delko Marseille Provence KTM se Mihaylov také spojí s bývalým sportovním ředitelem a krajanem Hristo Zaikovem.
 
Týmy předtím oznámily, že Brenton Jones (JLT Condor), Julien Trarieux (Neo-Pro), Lucas De Rossi (VC la Pomme Marseille), Jérémy Leveau (Roubaix Lille Métropole), Iuri Filosi (Nippo - Vini Fantini) (Bahrain-Merida) a Przemyslaw Kasperkiewicz (Post-Chain Reaction) se připojí k týmu od roku 2018.