Cannondale vytáhne Toms Skujins z turné po Kalifornii po děsivé

18.05.2017 0
Lotyšský jezdec se snažil vstát, když se zjevil, že bouchá hlavou na silnici v neštěstí
 
Cannondale-Drapac neměl jinou možnost, než vytáhnout svého lotyšského jezdce Tomsa Skujinsa z turné Kalifornie na druhé etapě nad bezpečnostními obavami pro jezdce poté, co těžce narazil na sestup.
 
25letý jezdec s pětačlennou odlupující skupinou ve svahu s 22,9 km zbytkem 144,5 km stádiu, když těžce narazil na jeho boku, když se motocykl sklouzl pod ním.
 
Skujins se okamžitě snažil dostat zpět, protože neutrální servisní mechanik vybral motorku nahoru, ale snažil se stát, když se mu zdálo, že mu zasáhne hlavu.
 
Pak se snažil namontovat kolo, ale pak se rozbil na levé straně, když se stále díval do očí.
 
Když se Skujins objevil a snažil se získat jeho Garmin, který padl ve druhé havárii, skoro se srazil s jezdci, kteří se honili, když projížděli, a pokoušel se překonat cestu zpět tam, kde byl jeho motor.
 
Naštěstí se jezdci dokázali vyhnout, a Skujins, který roztrhl většinu svého dresu od sebe a ztratil hodně pokožky, se pokoušel odjet. Téměř udeřil na obrubník, Skujins se pomalu vydal dolů k sestupu a vypadal horší než na opotřebení.
 
Mezitím došlo k šíření zpráv přes sociální média od šokovaných diváků, kteří byli jasní, že Skujins by neměli mít dovoleno pokračovat v závodu.
 
Bohužel jeho týmové auto bylo v Skujins v oddělení odstupu, telefon a televizní signál cyklistické dressy Cannondale neumožňoval týmu zpět na autobusy vidět, co se děje na silnici.